Zwinnie do celu – dla ludzi i biznesu
Wyniki przychodzą dzięki zaangażowaniu ludzi
Jakość szkoleń jest mierzalna

Skoro tu jesteś, to znaczy, że interesuje Cię jak uzyskać #ROIzeszkoleń z perspektywy dealera.

Wiele elementów Twojej działalności dealerskiej pozostaje w gestii importera. Przede wszystkim tych związanych z wysokością i konstrukcją marż, celami sprzedażowymi, a także poziomem standardów w obszarze sprzedaży i serwisu. Nietrudno wysnuć wniosek, że są czynniki, które w większym stopniu niż „czysty” wolumen sprzedaży aut wpływają na kondycję biznesową oraz zysk Twojego dealerstwa. Tymczasem sam wzrost, bądź spadek  sprzedaży to najbardziej widoczny, ale nie decydujący element sukcesu dealera. 

Importer dostarcza Ci też szkoleń dla pracowników. Często są one wpisane w Twoje dealerskie KPI. Czasami importer pobiera od Ciebie opłatę za szkolenia, czasami ponosisz „jedynie” koszt nieobecności pracownika w pracy, delegacji i zakwaterowania podczas szkolenia. Kluczowe pytanie brzmi: kiedy ten koszt zmienia się w Twojej firmie w inwestycję? Zdefiniujmy tę zależność.

Chcesz rozwijać Twoją firmę i wiesz, że dzisiaj Twój zysk oraz przewaga rynkowa zależy od ludzi. Twoich klientów, ale przede wszystkim Twoich pracowników, którzy sprzedają samochody nowe, używane, części zamienne, serwis, akcesoria, finansowanie, zabudowy, ubezpieczenia i obsługują klientów na każdym etapie kontaktu z Twoją firmą. Potrzebują być w ciągłym procesie uczenia się, jeśli chcesz zysków.

Zdolność, by uczyć się szybciej niż Twoi konkurenci, może stanowić jedyny element przewagi.

Arie De Geus

Jednak jest oczywistym, że samo szkolenie nie przekłada się wprost na rezultat w Twoim biznesie. Bez efektu skali w Procesie Rozwoju Kompetencji nie wypracujesz #ROIzeszkoleń. Potrzebujesz wielotorowego, konsekwentnego działania wielu osób z różnych specjalizacji biznesowych w swojej organizacji. Wtedy uzyskasz końcowy rezultat i zbudujesz dla swojej firmy/zespołu efekt skali oraz ROI, czyli osiągniesz #zyskzeszkoleń.

W Projekt Moto zaprojektujemy z Tobą taki Proces Rozwoju Kompetencji, abyś jako dealer wykorzystał efekt SKALOWANIA SZANS na wszystkich poziomach źródeł dochodu organizacji dealerskiej. 

To jednak dopiero pierwszy krok by dotrzeć #zwinniedocelu. Opracujmy wspólnie drogę – my przyniesiemy doświadczenie, metody i narzędzia, Ty swoje cele i potrzeby.

Nauczymy Cię:

  • Projektować.
  • Planować.
  • Wdrażać.
  • Monitorować.
  • Rozliczać.

…procesy rozwoju kompetencji.

Kiedy nauczysz się budować Procesy Rozwoju Kompetencji w Twoim dealerstwie,  uzyskasz oczekiwany #ROIzeszkoleń mierzony rezultatami we wszystkich centrach przychodu.

Zamknij menu

Witaj w Projekt Moto!

Dziękujemy, że tu jesteś. O czym chcesz z nami porozmawiać?