Siła sukcesu to skala i zespół
Zmień koszt w dochodową inwestycję
Rozwój osobisty rozwija biznes

Skoro tu jesteś, to znaczy, że interesuje Cię jak uzyskać #ROIzeszkoleń z perspektywy importera.

Jako importerowi i reprezentantowi marki zależy Ci, aby zwiększać udziały w rynku, podnosić Customer Satisfaction, generować zyski. Twoimi Partnerami w tej drodze są dealerzy, klienci, dostawcy różnych usług.

Jednym z kluczowych procesów, dzięki któremu dotrzesz  #zwinniedocelu jest Proces Budowania i Zarządzania Rozwojem Kompetencji pracowników Twojej firmy i sieci dealerskiej.

Budżety, które przeznaczasz na realizację szkoleń są ogromne. Kluczowe pytanie brzmi: kiedy ten koszt zmienia się w Twojej marce w inwestycję? Zdefiniujmy tę zależność.

Aby myśleć kreatywnie, musimy potrafić na świeżo spojrzeć na rzeczy, które na co dzień bierzemy za oczywiste.

George Kneller

Z praktyki wiem, że są dwa powody porażek w uzyskiwaniu #ROIzeszkoleń:

  1. Marki zazwyczaj ustawiają procesy rozwoju kompetencji linearnie – w świecie VUCA, gdzie przewagę rynkową zyskuje się dzięki elastycznemu skalowaniu szans i pracy zespołowej, model ten nie gwarantuje sukcesu z uwagi na długi czas oczekiwania na wdrożenie całości.
  2. Każda specjalizacja importera działa na własną rękę – tym samym dealer musi sobie poradzić z zagospodarowaniem różnych koncepcji w swoim zespole. U dealera handlowiec współpracuje z doradcą serwisowym i sprzedawcą części zamiennych, a każdy z nich „kończy inną szkołę” i treści merytoryczne nie są uwspólnione. A to kluczowy czynnik sukcesu dla wdrożenia w obszarach kompetencji miękkich.

Brzmi znajomo? Masz poczucie, że potrzebujesz zmiany, aby podnieść efektywność rozwoju kompetencji? Chcesz mieć pewność, że Twoje szkolenia są inwestycją i mierzyć #ROIzeszkoleń?

Zapraszam Cię do rozmowy – opracujmy wspólnie drogę. Zespół Projekt Moto przyniesie doświadczenie, metody i narzędzia, Ty swoje cele i potrzeby.

Nauczymy Cię:

  • Projektować.
  • Planować.
  • Wdrażać.
  • Monitorować.
  • Rozliczać.

…procesy rozwoju kompetencji gwarantujące oczekiwany #ROIzeszkoleń mierzony rezultatami we wszystkich centrach przychodu Twojej marki.

Zamknij menu

Witaj w Projekt Moto!

Dziękujemy, że tu jesteś. O czym chcesz z nami porozmawiać?