Kiedy kończy się Twój udział w szkoleniu?

Kiedy kończy się Twój udział w szkoleniu?

W poszukiwaniu ROI ze szkoleń patrzymy dzisiaj na proces, bo dla importera i dealera ważne są kompetencje w procesie.

Mamy zatem trzy systemy asystujące dla wygenerowania zysku dla biznesu w obszarze szkoleń:

  1. kompetencje,
  2. rozwój,
  3. proces.

To właśnie w procesie, jak w komputerze pokładowym, zaklęta jest specyfika organizacji z jej systemem zarządzania wiedzą, mierzeniem efektywności, poziomem wykorzystania technologii i kulturą organizacji. Kompetencje, rozwój, narzędzia to podzespoły, bez których pojazd, tak jak organizacja nie spełnia swojej funkcji. W tych podzespołach kryje się skuteczność szkoleń.

Entuzjazm szkoleniowy trwa klika dni – zbadane i potwierdzone. Bez realnego, ujętego w proces wsparcia uczestników pomiędzy kolejnymi sesjami szkoleniowymi nie może być mowy o realnej zmianie w ich postawie, wiedzy i umiejętnościach. Kiedy zabraknie procesu pomiędzy dealerem i importerem nie powstaje zysk z szkoleń, a przecież po to inwestują w szkolenia.

W Projekt Moto traktujemy proces rozwoju kompetencji jak układanie puzzli. Układamy z klientem ramę i wspólnie wypełniamy luki, tworząc obrazy. Każdy obraz jest inny, bo każda organizacja ma inną strategię i potrzebuje inaczej uruchamiać kompetencje w procesie. To jest jak praca nad konceptem samochodu, ale zawsze docieramy #tothepoint.

Dodaj komentarz

Zamknij menu

Witaj w Projekt Moto!

Dziękujemy, że tu jesteś. O czym chcesz z nami porozmawiać?