Kluczowe elementy efektywnego szkolenia

Kluczowe elementy efektywnego szkolenia

Końcówka roku to w branży moto czas precyzowania celów na kolejny rok. Niezależnie, czy mówimy o poziomie strategicznym, taktycznym, czy operacyjnym każda marka potrzebuje przygotować pracowników dealera i importera do realizacji zadań i roli w drodze zwinnie do celu.

W Projekt Moto to także gorący czas – poświęcony na spotkania i warsztaty z klientami dedykowane wypracowaniu rozwiązań zapewniających klientom zysk ze szkoleń.

Podczas tych warsztatów Agata Rutkowska wypracowuje wraz z klientami kilka kluczowych elementów, dzięki którym wszystkie strony docierają #tothepoint. Oto główne kierunki:

  1. Należy uwzględnić doświadczenie uczestników (zawodowe, branżowe, uczestnictwa w szkoleniach).
  2. Uczestnicy muszą dostrzegać bezpośrednią przydatność i możliwość zastosowania nabytych umiejętności i wiedzy w praktyce.
  3. Transfer kompetencji musi się odbywać wielokanałowo i wielopoziomowo, z pomocą różnych metod i narzędzi.
  4. Całość powinna mieć konstrukcję modułową, nastawioną na dynamiczny przyrost kluczowych kompetencji, by uruchamiać synergię w procesie rozwoju.

Z doświadczeń klientów Projekt Moto wynika, iż prowadzone przez nich projekty szkoleniowe nie zawsze przynoszą zaplanowane rezultaty. Wiele firm chce to zmienić i korzysta z wsparcia naszego Zespołu.

Dodaj komentarz

Zamknij menu

Witaj w Projekt Moto!

Dziękujemy, że tu jesteś. O czym chcesz z nami porozmawiać?