Rozwój osobisty, a wartość dodana dla biznesu

Rozwój osobisty, a wartość dodana dla biznesu

„Ze wszystkich rzeczy, które mogą mieć wpływ na przyszłość, wierzę iż rozwój osobisty ma wpływ największy. Możemy mówić o rozwoju sprzedaży, wzroście zysków czy aktywów, ale wszystko to prawdopodobnie się nie stanie bez osobistego rozwoju.”- Jim Rohn.

Świadoma znajomość własnych luk jest jednym z kluczowych elementów efektywności – osobistej i zawodowej. Pracujemy z dorosłymi ludźmi, którzy mają różne doświadczenia osobiste i zawodowe. Jesteśmy dla nich partnerami i oddajemy im odpowiedzialność za ich własny rozwój. Podchodzimy z szacunkiem do indywidualnych celów każdego uczestniczącego w procesie, otrzymując w zamian motywację i aktywne uczestnictwo. To buduje kompetencje w procesie importera i dealera.

Jak to robimy? Wyposażamy naszych klientów w systemy, który dostarczają:

  • pola do eksperymentu,
  • szans na doświadczenie,
  • okazji do działania,
  • motywacji do poszukiwania,
  • przestrzeni do popełniania błędów.

Wszystko po to, by stworzyć warunki do przełożenia wiedzy, umiejętności i postaw na codzienną praktykę.

Dzisiaj nasze samochody uczą się i dostosowują do stylu jazdy kierowcy, a systemy wspierają im asystują … o ile kierowca stworzy warunki do tego, by zadziałały.

Działamy między importerem, a dealerem, by wspólnie dawać wartość ludziom i biznesowi. ROI ze szkoleń sam się nie pojawi. To efekt pracy i konsekwencji całego zespołu ludzi, którzy zmierzają zwinnie do celu wybierając te rozwiązania, które są dla nich #tothepoint.

 

Dodaj komentarz

Zamknij menu

Witaj w Projekt Moto!

Dziękujemy, że tu jesteś. O czym chcesz z nami porozmawiać?